Müşavirlik Hizmetleri

2b ile düşüncelerinizi hayata geçirin ….

Gelişen iş hayatında yerinizi almak istediğinizde 2b sizin için en doğru olan şirket yapısını tasarlar ve bir plan dahilinde fikirlerinize sunar.

Kuruluş nasıl gerçekleşir , neleri önceden bilmeniz gerekir , dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir bu konular hakkında size en baştan itibaren yardımcı olur.

Küçük ya da büyük hiç farketmeksizin TURMOB tarafından verilmiş belgelere sahip uzman kadrosu ile siz değerleri firmalarımızın muhasebe sistemlerini kurar geliştirir.

Tüm muhasebe uygulamaları konusun da danışmanlık ve sizlere özel olarak eğitim desteği verir. 3065 saylı Katma Değer vergisi Kanunu – 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu - 5520 Kurumlar vergisi Kanun ları açısından işletmenizin uyması gereken zorunlu halleri ve işletmenizin yararlanabileceği hususlar hakkında danışmanlık görevini yapar.

SGK, Bağ-Kur, İş, Vergi ve ilgili diğer mevzuat konularında Genel Danışmanlık yapar.
Mükelleflerin zaman içinde karşılaşabilecekleri muhtemel risklere karşı erkenden uyarılmasını sağlar.
Emeklilik işlemleri konusunda bilgi vererek yardımcı olur .
Şirketlerin bütçe çalışmalarına destek vererek objektif bütçeyi oluşturmalarına katkı sağlar Finansal analiz çalışmaları ile doğru kararları almanıza, uygun politikaları belirlemenize, finansal ve stratejik yönetim planlaması yaparak değişimi gerçekleştirmenize yardımcı olur.
2b den işletmenizin muhasebe sistemi ile ilgili bilgi almaktan çekinmeyin siz değerli firmalarımız değerlerinizi ancak iyi koordine edilmiş bir muhasebe sistemi ile ortaya koyabilir ve ölçebilirsiniz.

Bizi Arayın
WhatsApp