2010 yılında temelleri atılan 2B DANIŞMANLIK devlet teşvikleri üzerine verdiği danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra değişimin hep bir adım önünde giderek sadece teşvik çalışmalarında değil yabancı çalışma izni ve yabancı ikamet izni işlemlerinde de çalışmalara başlamış kısa bir süre içerisinde sektörde başarılı bir yere gelmiştir.
Tüm faaliyetlerinde uluslar arası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten 2B DANIŞMANLIK sektörde yakaladığı başarıyı ülke çapında yakalama hedefine adım adım ilerlemektedir .
Çalışma prensiplerimizin başında gelen en temel özelliğimiz doğru ve güvenilir bilgi ile yabancı vatandaşlarımızı mağdur etmeden en kısa zamanda çözüm üretmektir. Bu inançtan hareketle her geçen gün daha fazla kişi ve kurumlara çözümler sunmaktayız.
Bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz , sizlerle birlikte hep daha iyilerine imza atacağız.

Vizyonumuz
- Siz değerli müşterilerimizin rekabet edebilirliğini artırmak, değerlerinizi yükseltmek , sektörde ki yerinize prestij katmak.
- Memnuniyetinizi önemsemek , sizlere katacağımız değerle birlikte verdiğimiz hizmetlerle en iyisi olmaya ve en iyisini sunmaya devam etmek.

Misyonumuz
- İş çeşitlerimiz , çözümlerimiz , konulara hakimiyetimiz ve ilkemiz olan işletmenin sürekliliği kavramı ile hizmet sonrası sağladığımız doğru , güvenilir , yüksek ahlaklı iş kalitemizi sizlerle büyütmek, her zaman ve her alanda artı değer üreten bir şirket olarak sizlerle varlığımıza devam etmek.
- Her koşulda 2b sizlere yardımcı olmaktan gurur duyar. Yardımcı olabileceğimizi düşündüğünüz her ne konu olursa olsun 2b danışmanlığı aramaktan çekinmeyin. Hizmet prensibimiz saat bazlı çalışma karşılığı talep edilecek ücret değil sunduğumuz hizmet ve değer üzerinden kazanıyor ve kazandırıyoruz.

0
0
0
0

İletişim

  • Adres : A.Nafiz Gürman Mah. Kınalı Tepe Sok. Bozkurt Apt. No:39/2A Blok D:5 Merter/İstanbul

  • Tel : 0212 474 48 78

  • E-Posta : info@2bdanismanlik.com.tr

Bizi Takip Edin